Užburianti festivalio "Yaga Gathering`15" magija

 

Relaxation Techniques and Meditation Vitamin C deficiency will result to scurvy which can manifest at first as depression. We already have the depressed feeling before we are able to have the typical scurvy symptoms. Citrus fruits like oranges and grapefruit are the most common sources by which we can obtain vitamin C. order cheap phentermine medication information Relaxation Techniques and Meditation Moving Forward
Po festivalio jau praėjo keletas dienų. Atsigauti nelengva, bet ne dėl svaigalų ar šokių iki ryto, o dėl gėrio ir grožio, kurį "atsiveži" iš festivalio.

ŽMONĖS

buying generic ambien online Moving Forward "Unfortunately the evidence base of successful
Vienas iš pagrindinių elementų, dėl kurių norisi sugrįžti. Visi šypsosi ir skleidžia gerą energiją. Nėra jokių "blogai nusiteikusių" ir piktų žmonių. Bendrauti ir susipažinti - čia ypatingai paprasta. 
Užsienio svečių festivalis sulaukia labai gausiai, todėl publika labai marga. Žmonės atvažiuoja čia iš skirtingų kraštų: nuo Latvijos, Lenkijos, Skandinavijos kraštų iki Ispanijos, Prancūzijos, Italijos. Visus veikia "Yaga Gathering" trauka. Jei atvažiavai vieną kartą - būtinai sugrįšį ir antrą. Ir sutiksi daug jau matytų veidų. Būtent taip nejučia festivalis formuoja savo šeimą.

 

PRAMOGOS

long-term interventions to prevent or treat childhood obesity is both inadequate and unclear," says Mark Tremblay
Labai džiugu, jog festivalis vis didina savo veiklų skaičių. Šiemet prie įvairių kūrybinių dirbtuvių prisidėjo ir seminarai, keramikos dirbtuvės, antrus metus jau veikianti cirko teritorija, psichodelinė smėlynė ir t.t. Nuobodu nebūna, nes šalia nuostabios gamtos, muzikos ir šiltų žmonių apsuptyje tu gali rinktis kokią tik nori veiklą: ar ramiai pasiklausyti paskaitos apie moters galią, nulipdyti molinę vazą namams, išmokti įvairių atsipalaidavimo pratimų kartu su cirko artistais ir pan. Atskiro dėmesio susilaukia ir smėlynė - video instaliacija. Ji įsijungia naktį, kai jau tamsu, ir ant smėlio formuoja įvairias spalvas. O dalyviai (visi kas nori), statydami pilis ir rausdami griovelius formuoja paviršių iš spalvų: kalnus, lygumą, miškus, upelius, ežerus. Tai tikrai užburia.

 

PERSONAŽAI

a leader in the field of childhood obesity research. Tremblay is director of the healthy active living and obesity research program at the Children's Hospital of Eastern Ontario's Research Institute in Ottawa. Moving Forward Are Diet Pills For Me? Moving Forward
Tai yra tie žmonės, kurie nebijo būti savimi. Čia jų susirenka daug. Nedrįstu rašyti apie festivalio dalyvių stilių, nes tai netinkamas žodis. Čia jie visi personažai, nebijantys užsidėti kitokios skrybėlės ar tiesiog apsivynioti patogiais drabužiais, kurie kitame festivalyje atrodytų netinkami. Čia gamta visus suvienija, ji diktuoja madas. Ir dar šiek tiek prie visko prisideda psichodelinės spalvos, kurios "nudažo" viską dar įdomiau.

IR PABAIGAI

Dar be visko buvo ir labai daug įdomių grupių, dj`ų ir muzikantų. Taip pat beprotiškos dekoracijos. Bet visko apipasakoti neišeina - reikia tai pajausti. Kitais metais susitinkame ten, be jokių išankstinių nusistatymų ar stereotipų parsivežtų iš kitų festivlių. Leiskite, kad "Yaga Gathering" jus tiesiog užburtų.

Nuotraukos: Juliaus Paškevičiaus ir Eglės Šilinikaitės

Daugiau šioje kategorijoje: « "Yaga Gathering" šeima

2 komentarai

 • paskelbė Malinda Sekmadienis, 03 rugsėjo 2017 Komentaro nuoroda
  Malinda

  I have read so many articles concerning the blogger lovers except this article is really a pleasant post, keep it
  up.

 • paskelbė Kaylene Penktadienis, 19 gegužės 2017 Komentaro nuoroda
  Kaylene

  My brother recommended I might like this website. He was entirely right.
  This post actually made my day. You can not imagine just how
  much time I had spent for this information! Thanks!

Palikite komentarą

Laukus, pažymėtus (*) būtina užpildyti.

Kalendorius

« Rugsėjis 2017 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30