Blog’erės susibūrė į komandą, nes joms “not enough”

Lietuvos blog'erės skelbia besijungiančios į komandą Square ir rytoj, gruodžio 16d, Šokbaryje pristato pirmąjį komandinį renginį – Blogerių blusturgį. Jame apie 15 tinklaraštininkų žada pardavinėti ne tik savo daiktus ar aksesuarus, bet ir pačių gamintus daiktus.

Nereta Muzikevičiūtė, pirmojo blog'erių blusturgio organizatorė, sako, jog tokio blusturgio idėja gimė iš didelio noro suburti kuo daugiau lietuviškų tinklaraštininkų į vieną vietą ir noro būti matomais.

O į komandą Square blog'erės susibūrė, nes, kaip teigia Nereta, joms "not enough": Blog'eriai mėgsta būti kviečiami į įvairiausius mados ir šiaip stilingus renginius, juose dalyvauti ir viską pasakoti savo skaitytojams. Bet mums vis kažko pritrūkdavo, norėjom vis daugiau ir daugiau, o taip pat ir nelaukti, kol kažkas kažkur mus pakvies. Mes norime kurti ir organizuoti tokius renginius ir projektus, kuriuose būtų smagu dalyvauti pačioms ir kviesti kitus. Taip pat svajojame Lietuvoje pakelti blog'erių veiklą į kitą lygmenį. Žinome, jog pas mus viskas ateina pavėluotai ir daug lėčiau, todėl norime pagreiti tam tikrus procesus. Gana lindėti ir laukti geresnių dienų, todėl viską turime susikurti patys.

Square tinklaraštininkių komanda: Toma, Ieva, Sandra ir Nereta.

 

Square pasiruošimas blusturgiui

 

Palikite komentarą

Laukus, pažymėtus (*) būtina užpildyti.

Kalendorius

« Balandis 2018 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30