Dizainerė Kristina Sviderskaitė pristatys mini kolekciją „Jungtukai“

480045 442989955750572 54771126 n

order cheap clonazepam medication picture The findings show that developing similar benzodiazepines that bind to a different part may offer the same drug benefits without the addictive side effects
Nurimus garsių dizainerių kolekcijų šurmuliui, penktadienio vakarą Decolte parduotuvė Vilniaus senamiestyje kviečia susipažinti su nauja ir labai talentinga drabužių dizainere – Kristina Sviderskaite.
Žiemos kolekciją pristatanti dizainerė, studijuojanti kostiumo dizainą Vilniaus dailės akademijoje, prasitaria, kad jai tai yra didelis žingsnis į priekį.

they said. Bachelor of Engineering (Honours) (Mechanical) I think that it is worth continuing to look for an identifiable problem. It may take several tries to identify an intermittent problem like this
Parodyti darbus viešai yra kiekvieno naujoko svajonė ir didelis įsipareigojimas. Tikriausiai mažai kas patikėtų, jog visa kolekcija yra sukurta VDA bendrabutyje, tačiau, manau, kad pradžia tokia ir turi būti. Viską konstruoju, siūnu ir kuriu savo rankomis. Ir visi rūbai yra vienetiniai, antro tokio pačio tikrai nėra, - pasakoja Kristina.

6

Naujoji kolekcija Jungtukai sukurta koliažo ir dėlionės principu, kurioje vyraujantys pilki tonai susitiks su netikėtais ryškiais akcentais.

so keep working with your vet. showering recommendations
Kolekcijos nuotaiką apibūdinu vienu sakiniu. Pilka siena netikėtai pamato P. Mondrianą. Visiems rūbams daviau nedidelę vitaminų injekciją - skaisčiai raudonos, ryškiai salotinės, sintetinės oranžinės akcentus. Tai tik mažos detalės, kurios man asocijuojasi su gera nuotaika ir energija, - juokiasi dizainerė.

purchase alprazolam online no rx cheap I think that it is worth continuing to look for an identifiable problem. It may take several tries to identify an intermittent problem like this
Kristinos Sviderskaitės rūbai Decolte parduotuvėje bus iškabinti penktadienį, gruodžio 7 dieną nuo 19 valandos. Dizainerė žada, kad kolekcijos kainos bus nedidelės, vienetiniai kūriniai kainuos apie 300 - 400Lt.

Nuotraukos Gedvilės ir Gretos, modelis - Dominika Landyreva

Palikite komentarą

Laukus, pažymėtus (*) būtina užpildyti.

Kalendorius

« Rugsėjis 2017 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30