„Grožio infekcijoje“ – fotomodelių konkursas

„Mados infekcijos" renginių maratonas tęsiasi.

Grozio infekcija foto Igno Jurkyno

 

Likus dviem savaitėms iki festivalio, „Mados infekcijos" suburti grožio specialistai šeštadienį, spalio 27 d., įsikurs prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama". Šeštą kartą įvyksiančioje „Grožio infekcijoje" bus pristatytas specialiai festivaliui sukurtas makiažas, žiemos ir pavasario grožio tendencijos, o lankytojos pirmą kartą galės pasitikrinti vizažo įgūdžius, pabandyti atpažinti parfumerijos kvapų sudėtis ir sudalyvauti atviroje fotomodelio atrankoje.

Pasak „Mados infekcijos" prodiuserės Renatos Mikailionytės, „Grožio infekcijos" lankytojos kaip niekada anksčiau galės tiesiogiai įsitraukti į grožio šventės sūkurį. „Šį kartą pateiksime net keletą naujovių. Norime, kad „Grožio infekcijoje" neliktų stebėtojų, todėl kviesime aktyviai dalyvauti mūsų atrakcijose. Svarbu tai, kad nė viena, apsilankiusi „Grožio infekcijoje", neišeis iš jos tuščiomis rankomis – turėsime labai daug dovanų", – šypsojosi Renata Mikailionytė.

Be to, prestižinei kirpėjų asociacijai „Haute Coiffure Française" priklausantys meistrai „Expert" „Grožio infekcijoje" pristatys šiemet Paryžiuje geriausių pasaulio profesionalų sukurtas šukuosenas. Jas demonstruos visuomenėje žinomi žmonės: Egidijus Rainys, Lilija Larionova, Nelė Saviščenko, Aistė Pilvelytė ir Eglė Jackaitė.

Grozio infekcija foto Edvardo Volgino

Fotomodelių konkursas ir makiažo tendencijos

Grožio šventėje „Mados infekcija" vizažistų komandos vadovė, „Maybelline New York" atstovė Laura Kreivytė žiūrovų akivaizdoje sukurs specialiai festivaliui ruošiamą makiažą, taip pat žiemos ir pavasario tendencijas atspindintį makiažą skirtingų tipažų moterims.

Neliks pamirštos ir visos „Grožio infekcijos" lankytojos. Vizažo specialistai teiks konsultacijas praktiniais klausimais, parinks tinkamas veido gražinimo priemones, siūlys naujus įvaizdžius. Su naujausiomis grožio tendencijomis renginio lankytojus nemokamai supažindins tarptautinės kosmetikos bendrovės ir jų konsultantai: „L'Occitane" prekės ženklo, „Eurokos", „Kosmados", „Kristianos", „Nimfali" ir „Rituals" atstovai.

Dar viena „Grožio infekcijos" naujovė – „Perwoll" organizuojamas neprofesionalių fotomodelių konkursas. Jo nugalėtojos, surinkusios daugiausia balsų internete, vyks į profesionalią fotosesiją Rygoje, o meniškos nuotraukos pateks į limituoto tiražo „Perwoll" kalendorių.

Makiažo duetų konkursas ir kvapų degustacija

Pasitikrinti įgūdžius „Grožio infekcijos" dalyvės galės pirmą kartą rengiamame duetų makiažo konkurse. Burtų kelių atrinktos merginų poros iš pateiktų grožio priemonių turės parinkti tinkamiausias ir viena kitai sukurti tobulą makiažą. Kaip tai sekėsi padaryti komentuos ir vertins „Maybelline New York" ekspertų komanda, o renginio pabaigoje bus išrinkta sėkmingiausia pora.

Akloje kvapų degustacijoje „Grožio infekcijos" lankytojai galės pasitikrinti uoslės aštrumą. Čia reikės atpažinti parfumerijos kvapus. Juos įvardiję tiksliausiai bus apdovanoti kvapniais prizais.

„Grožio infekcija" vyks prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama" šeštadienį, spalio 27 d., nuo 13 val.

„Mados infekcija" šiemet įvyks lapkričio 9-10 d. Šiuolaikinio meno centre Vilniuje. Keturioliktą kartą rengiamame festivalyje bus pristatyta 14 kolekcijų: devynias iš jų pristatys dizainerės iš Lietuvos, penkias – svečiai iš Danijos, Vokietijos, Rusijos ir Prancūzijos.

Grozio infekcija foto Edvardo Volgino 2

Nuotraukos Igno Jurkyno

Daugiau informacijos: www.madosinfekcija.lt ir www.facebook.com/madosinfekcija.

Palikite komentarą

Laukus, pažymėtus (*) būtina užpildyti.

Kalendorius

« Balandis 2018 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30