„SHOPPING NIGHT OUT“ dalyvių programa

Jau rytoj, spalio 12 dieną senamiesčio parduotuvės ir kavinės kviečia įsisuktį į naktinį pasiūlymų ir nuolaidų maratoną. Mažų parduotuvėlių ir kavinių savininkai sako plačiai atveriantys duris ir žada nuolaidas bei staigmenas.

Pasak organizatorių, tokios šventės tikslas ne tik supažindinti vilniečius su senamiestyje veikiančiomis paslaugomis, dizainerių butikais, bet ir sukurti iškirtinį mados vakarą senamiesčiui – šurmuliuojantį, atvirą ir kupiną staigmenų.

Shopping night out

Pirmą kartą organizuojamos mados šventės senamiestyje „SHOPPING NIGHT OUT" išsami dalyvių programa:

1. Moustache Boutique
Lietuvių dizainerių butikas apsilankiusiems svečiams iki vėlumos garantuos gerą muziką, vaišes bei staigmenas.
ADRESAS: L. Stuokos Gucevičiaus g. 3

2. Bottega
Visų apsilankiusių Bottega butike lauks ypatingi pasiūlymai ir nuolaidos visam butiko asortimentui, o taip pat – vyno ir kavos vaišės. Organizatoriai dalinsis stiliaus paslaptimis, o vakaro akimirkas įamžins profesionalus fotografas. Svečių laukia smagus ir įkvepiantis mados vakaras!
ADRESAS: Stiklių g. 18

3. Piccolo boutique
Sukurs šventinę atmosferą ir apgaubs visus išskirtiniu dėmesiu, šiluma, vaišėmis. Vakaro metu vyks loterija, kurios metu bus galima laimėti auksinį vokelį, aksesuarų ir papuošalų. Nuo 19 val iki 21 val. Kvies susitikti su pačia Tagua papuošalų kurėja Vilija Karalevičiūte. Visoms perkančioms dovanosi nuolaidą masažams Ajurvedos centre.
ADRESAS: Savičiaus 4 g. / Gaono g. 1

4. Decolte
Parduotuvė kviečia mados nakties lankytojus į Roberto Kalinkino pavasario/vasaros 2014 pavyzdžių išpardavimą (Sample sale). Praėjus vos porai dienų po dizainerio šou, mados nakties dalyviai galės pirmieji įsigyti drabužių modelius, atvykusius tiesiai nuo podiumo. Taip pat vyks Ginger Tail juvelyrikos papuošalų pristatymas. Nuolaidų lietus ir karštas vynas.
ADRESAS: Stiklių g. 6

5. Brigita&Brigita
19.00-21.00 val. teiks įžūlias dizainerių dovanėles prie šampano.
ADRESAS: Visų Šventųjų g. 5-4

6. LeMuse
20% nuolaida visiems LeMuse rūbams. LeMuse pristatys specialiai šiai nakčiai sukurtą limited addition LeMuse kolekciją!
Staigmenos, gera nuotaika ir paslaptinga naktis!
ADRESAS: Savičiaus g. 12

7. Adatytė
Mados naktyje atvykusiam klientui į ADATYTĘ, bent jau pasisveikinti ir užpildžius Adatytės SVAJONIŲ kortelę, bus galimybė laimėti savo Adatytės svajonių drabužį. Nuolaidų šulinys: kiekvienas pirkėjas turės progą sudalyvauti nuolaidų šulinyje ir išsitraukti tik jam skirtą nuolaidą. Šulinys be pralaimėjimo, o nuolaidos nuo 10 iki 25 proc.
ADRESAS: Šv. Stepono g. 18

8. Boho Chic
Kviečia į išskirtinį mados vakarą kartu su BOHO chic. Pas mus savo rudens/žiemos kolekciją pristatys Egidijus Rainys. Svečiuose rudens žiemos tendencijas aptars Ieva Daugirdaitė. Vakaro svečius vaišinsim gaiviais gėrimais bei pasiūlysim fotosesiją antikvarinio automobilio fone.
BOHO chic Arklių g. svečiuosis LABADIENA komanda su expromt programa.
ADRESAS: Arkliu g. 3, Stiklių g. 16

9. Boutique namai
Komisiukas savo klientėms darys vakarinį makiažą.
ADRESAS: Domininkonų g. 3

10. Jupe
Jupe+stilisto konsultacija=tobula tavo mados naktis!!
ADRESAS: Odminių g. 11-2

11. De'Žavu
Programoje vaišės, nuolaidų loterija ir galimybė laimeti dovanų kuponą apsipirkti parduotuveje.
ADRESAS: Savičiaus g. 5, Šv. Ignoto 3/1-14

12. ita LINGERIE
Tą vakarą savo svečiams pasiūlysim 20% nuolaidą. Dizainerė Irena Brusokienė pristatys savo išskirtinę naktinukų ir chalatų kolekciją. Ir, žinoma, skaniss vaišes.
ADRESAS: Trakų g. 16

13. Pomada
Galime visi kartu šiltai praleisti laiką Su PUER arbatos ceremonija ir švežios OOLONG 2013 metu derliaus žalios arbatos pristatymu. Jaunasis gitaros talentas Nikita sušildys visų širdis savo muzikiniu pasirodymu.
ADRESAS: Raugyklos g. 1

14. ŠALTINIŲ NAMAI
Prisijungia su Kvapų namais ir Gourmet Studio.
Kvapų namuose surengsime veidrodžių ir lūpdažių matavimosi naktį. Lūpdažiai natūralūs, pagaminti Kvapų namuose.
Šalia lūpdažių bus galima pasimatuoti kvepalus ir sužinoti istorinės parfumerijos paslapčių. O jei ir to bus negana, tada atversime kvepiančias Kvapų namų spintas ir parodysime daugybę nuostabių kvapų, iš kurių kuriami kvapnūs stebuklai.
ADRESAS: Šaltinių g. 22

15. Gourmet Studio lepins gurmaniškai.
ADRESAS: Šaltinių g. 22

16. Baltas miškas
Vaišins žaliavalgių virtuvės vaišėmis ir gėrimais. Galėsite susitikti su mylimais dizaineriais ir pamatyti išskirtinį mini kolekcijos pristatymą!
ADRESAS: Užupio g. 25

17. Pudrinė
Nekeičia tradicijų – pokalbiai apie madą, vyną ir jauki aplinka. Pudrinė laukia visų, neabejingu šitokiam vakarui pas juos.
ADRESAS: Stiklių g. 7

18. Baras Blusynė
Oficialus After party baras! Mados naktį šildys imbierine arbata su medumi. Po 24:00 valandos – burbuliukais!
ADRESAS: Savičiaus g. 5

19. Wondertime namuose
Profesionaliai konsultuos makiažo specialistė Vaida Venckutė, patarimus apie odos priežiūrą dalins kosmetologės Andrėja Krasnevičienė bei Laura Žvinakevičienė. Mados nakties metu galėsite įsigyti natūralios prestižinės kosmetikos Jane Iredale su ypatinga 20% nuolaida. Taip pat šventinio vakaro metu bus išskirtinai organizuojamos šios kosmetikos grožio dirbtuvės, kurių metu bus daromas makiažas. Galėsite išbandyti mineralinę kosmetiką Jane Iredale ir pasimokyti makiažo pagrindų.
Pasitiksime su užkandžiais ir gardžiu vynu, išlydėsime su gera nuotaika.
Bus galima įsigyti Ramunės Strazdaitės paskutinės 2013 metų žiemos kolekcijos drabužių.
ADRESAS: Aguonų g. 14

20. SQBY
Shopping night Out naktį nuspalvins NOBIS žieminių kepurių pristatymu. Šiltiems vakarams lauks PEU PEU moteriškų bliuzonų nauji rudens/žiemos vėjai, o nuo 19 val. SQBY one night CLUB bus atviras THREESOME concept studio ekspozicijai. Visą šventinį vakarą SQBY terapiją lydės nuotaika: Shopping is cheaper than a psychiatrist!
ADRESAS: Palangos g. 2-30

21. Julia Janus:
Nuo 19 iki 21 val. dizainerė Julia bus parduotuvėje. Vaišinimas trijų rūšių arbatomis ir specialiais ivairiais užkandžiais/sumuštinukais su mūsų trijų rūšių beigeliais. Pardavėjos pasipuošusios įvairiomis šukuosenomis pasitiks svečius su super lounge muzika bei gera nuotaika. Taip pat 19 iki 21 val, pagrindinei rudens/žiemos atributikai – paltams, megztiniams bei batams bus suteikta 20% nuolaida.
ADRESAS: Stiklių g. 7

22. Vintage boutique:
Šį rudenišką vakarą vėl prisiminsime madą, lauksime tiek ištikimų mūsų klientų, tiek smalsiu naktinėtojų. Puiki proga pasidžiaugt, nes mums septyneri metai.
ADRESAS: Arklių g. 3-13

23. Šapokliak
Ruduo šiaip jau nykokas laikas. Tamsa, drėgmė, šaltis... bet mes džiaugiamės gyvenimu bet kokiu oru ir bandysime išnaudoti visas galimybes, kad būtume gerai nusiteikę. Užkrėsime ir jus gera nuotaika.
ADRESAS: Stiklių g. 6

24. Butiq.lt
Mados naktį Butiq.lt pasitinka visiškai atsinaujinęs! Jau nuo spalio 7 d. duris atveria nauja parduotuvė, įsikūrusi Katedros pašonėje, L. Stuokos-Gucevičiaus g. 3. Atidarymo proga Shopping Night Out metu čia pristatysime pirmąją mados fotografių dueto FFAKERS darbų parodą. Specialaus vakaro renginio metu naujo butiko sienas papuoš akimirkos iš stilingiausių Lietuvos mados fotosesijų. Iki vėlyvo vakaro mados mylėtojai, užsukę pas Butiq.lt, taip pat galės įsigyti naujausių žinomų prekės ženklų kolekcijų ir susipažinti su naujais mados kūrėjų vardais.
ADRESAS: Stuokos-Gucevičiaus g.3, Vilnius

25. La Boutique
Mes žadame nuolaidas iki 50%. Visi dizaineriai rinksis su vaišėmis. Kas 10 pirkėjas gaus dovanų.
ADRESAS: Raugyklos g. 4A

26. Dress Code
Tarptautinių konkursų lauretai, kamerinis ansamblis MELODY DUO. Smuikas ir akordionas.
ADRESAS: Didžioji g. 40

 

Palikite komentarą

Laukus, pažymėtus (*) būtina užpildyti.

Kalendorius

« Birželis 2018 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30